124BETEBET.COM – TERİM’İN YOL HARİTASI BELLİ! İLK OPERASYON MİLLİ ARADA

betpas330 önerdiğimiz bir casino sitedir.Şampiyonlar Ligi’nde erken havlu atmanın yanı sıra Real Madrid karşısında hayal kırıklığı yaşatan oyun işlemi sonrası Galatasaray’da başlayan rotasyon, değişime dönüşecek.

Gaziantep karşısında kısıtlı sürede ve yaşanan sakatlıklara rağmen dört yerli isimle rotasyona giden teknik direktör Fatih Terim, istediği reaksiyonu alarak İstanbul’a üç puanla dönmeyi başardı.

Ancak asıl değişim milli maçlar arasında yaşanacak. Forma rekabetini de üst seviyeye çekmeyi hedefleyen teknik heyet bu süreçte üç yüksek kalitede zaman dilimi belirledi; milli takım arası, ocak ayına kadarki dönem ve ara transfer zamanı.

Bazı isimlere son şanslarMilli arada çok forma şansı bulamayan oyuncular ligde forma giymeye hazır hale getirilecek. Sakatlıkları devam eden Falcao ve Şener’in de dönmesiyle forma rekabeti için daha geniş rotasyonla ocak ayına kadar takım kurmayı düşünen Terim, bu süre zarfı içerisinde herkesin bireysel performansını değerlendirecek.

Bu süre içinde oyuncuların gösterecekleri performans ara transferde satış listesine konulup konulmayacaklarını belirleyecek. Son olarak da mali kriterler çerçevesinde takıma takviyeler yapılarak 23. şampiyonluk yürüyüşü için kadro revize edilecek.

 
124BETEBET.COM – TERİM’İN YOL HARİTASI BELLİ! İLK OPERASYON MİLLİ ARADA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*