EVDE KALAN GÜMÜŞHANELİLERDEN İLGİNÇ ETKİNLİKLERbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Gümüşhane’de koronavirüs hastalığı (Covid-19) salgını nedeniyle evde kalın çağrısına uyan vatandaşlar farkındalık için birbirinden ilginç etkinlikleri yaparak sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

Tüm yetkili kurumların evde kalın çağrısına büyük oranda riayet edilen Gümüşhane’de şehrin futbol camiasının önde gelen isimleri ilginç bir etkinlik gerçekleştirdi.

İlk olarak Gümüşhane futbol dünyasının önemi büyük olan ismi ve teknik adamı Sezgin Köprülü ardından eski futbolculardan Ramazan Demir, Bahattin Yavuz, Hanefi Ay, Serdar Akçay, Mahir Akçay ve arkadaşları İlhan Akçay ve İhsan Muhsin de akıma uyarak tuvalet kağıdı sektirerek sosyal medya hesaplarından paylaştı.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Konuyla ilgili bilgi veren Sezgin Köprülü, eski takım arkadaşlarıyla devletin çağrısına bu şekilde destek vermek istediklerini söyledi.

Gümüşhane’de bir başka vatandaş ise evin odasının ortasına koydukları sehpanın üstünden masa tenisi raketleriyle plastik top sektirdi. Bu ilginç anları sosyal medya hesaplarından paylaşan vatandaşlar çok sayıda beğeni aldı. – GÜMÜŞHANE

Koronavirüs kaç can aldı? Hangi ülkede kaç kişi koronavirüs nedeniyle öldü?

Koronavirüs nedir? Coronavirus belirtileri nelerdir? Koronavirüs tedavisi nasıl yapılır? Koronavirüs hakkında merak edilenler ve sıkça sorulan sorular

Kaynak: İHA

Betpas326.com

www.betboo550.com güvenilir yeni giriş adresi oldu.MARİOBET 018

mariobet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. mariobet 018 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

1 Response

  1. yıl says:

    Betonbet1.com maaş indirimi konusunda bir görüşme yapılmadığının altını çizen Ernak,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *