İSVEÇ’TE KADIN FUTBOLCULAR, YAŞLILARA MORAL OLMASI İÇİN HUZUREVİ ÖNÜNDE ANTRENMAN YAPTIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

İsveç 1. Kadın Futbol Ligi ekiplerinden Kristianstad DFF futbolcuları, koronavirüs salgını döneminde yaşlı vatandaşlarını unutmadı. Kadın futbolcular, koronavirüs salgını sebebiyle ziyaretçi girişine izin verilmeyen huzurevlerinin önünde yaşlı vatandaşlara moral vermek amacıyla müzik eşliğinde antrenman yaptı. Kadın futbolcuların yaptığı çalışmayı ilgi ile izleyen huzurevi sakinleri, müzik eşliğinde güzel dakikalar geçirdi.Lig maçlarının ertelenmesinden sonra antrenmanlarının bazılarını sosyal projeler doğrultusunda yaptıklarını söyleyen takım kaptanı Alice Nilsson, “Daha önce planlanmış bir çok sosyal projemiz vardı. Koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi. Biz de huzur evlerinin önünde ziyaretçi gelmeyen yaşlı insanlara moral vermek için böyle bir uygulama başlattık” ifadelerine yer verdi.

Koronavirüs kaç can aldı? Hangi ülkede kaç kişi koronavirüs nedeniyle öldü?

Koronavirüs nedir? Coronavirus belirtileri nelerdir? Koronavirüs tedavisi nasıl yapılır? Koronavirüs hakkında merak edilenler ve sıkça sorulan sorular

Kaynak: İHA

Betpas326.com

betpas güncel giriş adresinden siteye katılarak en çok kazanan üye haline gelebilirsiniz.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *