MODABET114.COM – DAVİS, BULLS TARAFTARLARININ HEYECANINI SÖNDÜRDÜbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Los Angeles Lakers süperstarı Anthony Davis, “Chicago Bulls’a katılabileceğine” dair yorumlarına gelen ilgiden bahsetti.

Davis, önümüzdeki sezon Bulls’a katılması konusunda taraftarları tahrik ettiğinde oldukça sıkıntıya neden oldu.

Sebebi ise Davis’in Chicago’lu olması ve bu sezondan sonra en çok ilgi görmesi beklenen serbest oyunculardan biri olacağı gerçeği.

Davis, Lakers’ın United Center’da geçtiğimiz gece 118-116’lik galibiyet almadan önce, konuya bir kez daha değindi. AD, yaptığı önceki yorumların çok ciddi olmadığını belirtti:

“Burası bir basketbol şehri. Onlar da asıl adamlarını arıyorlar. Gerçekten bu konuda söyleyeceğim bu kadar, Yani çok bir şey söylemedim. Şu anda iyi ve genç bir takımlar. İyiler.”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Çoğu kişi, Davis’in LA’deki yerini bırakıp Chicago’da yeniden yapılanan bir ekibe katılması ihtimalini ciddiye almıyor ve Davis’in bu yorumları yaptığı sırada sadece kalabalığa oynadığını düşünüyor.

Bulls ise, son birkaç sezondaki vasat gösterilerden sonra, alabilecekleri her türlü yardıma kesinlikle ihtiyaç duyuyor.

Kadrosunda Zach LaVine, Wendell Carter Jr., Lauri Markannen ve çaylak Coby White gibi umut vaat eden genç oyuncuları olmasına karşın, Bulls’un halen etrafında inşa edebileceği sağlam bir yıldızı bulunmuyor.MARİOBET 018

mariobet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. mariobet 018 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *