MODABET115.COM – AHMET AĞAOĞLU SİNİRLENDİ: ‘NEDEN ŞİMDİ ALAYIM?’

betpas330 önerdiğimiz bir casino sitedir.Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Galatasaray ile 1-1 berabere kaldıkları maç hemen sonrasında konuştu ve Sörloth’un bonservisinin alınması gerektiğini söyleyenlere tepki gösterdi.

Norveçli oyuncunun 2 yıllığına kiralandığını kaydeden Ağaoğlu, “Sörloth şu anda Trabzonspor’un 2 yıllığına kiraladığı bir futbolcu. Ben 2 sene sonra vereceğim 6 milyon euroyu şimdi neden vereyim? 6 milyon euroyu faize koysan 8-9 milyon euro kazanırsın. Bu parayı bugünden vermenin bir anlamı yok ki! Yapılan bir anlaşma var. belirli bir maç sayısına ulaşsa da ulaşmasa da opsiyon bizde. Ulaşsa Trabzonspor alacak, ulaşmazsa da yine opsiyon bizde zaten. Yönetimler bu şekilde çalışmıyorlar. Çok sıra dışı kriterler bir araya geldikten sonra transferler gerçekleşiyor. Benim bugün önüğmüzde bir buçuk yıl varken, o bonservisi almamın hiçbier anlamı yok. Gidin pazarlık yapın 4 milyona alırsınız diyorlar. Crystal Palace ile şu anda masaya oturduğunuzda 15 milyonluk olursunuz. Kimse endişe duymasın, şüphe etmesin, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz” dedi.“HOCANIN BİR BİLDİĞİ VARDIR”

Sturridge’in neden oynamadığı sorulan başkan, “Üzgünüz. Sturridge sakatlıktan yeni çıktı hepimiz biliyoruz. O son dakikalarda hocanın takdiri. Neden oynamadığı hocanın vereceği cevap mutlaka bir bildiği vardır. Biz yukarıdan ya da TV’den izleyenler sıra dışı değerlendirebiliyor ama saha içinde olan hoca. Ekuban bile son 20-25 dakika oyuna girdi. Benim tahminim sakatlığın nüksetmesinden çekindi” cevabını verdi.

Hakemin yönetiminin iyi olduğunu söyleyen Ahmet Ağaoğlu, “Bana göre hakemin büyük bir hatası yoktu. Tansiyon da yüksekti, agresyon vardı sahada. İyi yönettiğini düşünüyorum” diye konuştu.
MODABET115.COM – AHMET AĞAOĞLU SİNİRLENDİ: ‘NEDEN ŞİMDİ ALAYIM?’

4 Comments on MODABET115.COM – AHMET AĞAOĞLU SİNİRLENDİ: ‘NEDEN ŞİMDİ ALAYIM?’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*