OKAN BURUK: ÜLKE PUANINI YUKARIYA ÇEKTİK HABERİNİN DETAYIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda oynanan maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Buruk, “Maç öncesi düşüncelerimizle maç içindeki rakipten çıkan oyun eşleşti. 4-4-2 sistemini çok iyi oynayan ve rakiplere çok fazla pozisyon vermeyen bir takım bekliyorduk. Maç boyunca da bunu yaptılar. Gerçekten eski maçlara göre bize çok az pozisyon veren bir takım karşımızda vardı. Maçın sonunda golü bulduk. Rakibimize net pozisyon verdiğimizi hatırlamıyorum. 1-0’lık galibiyet, gol yemeden kazanmak çok önem içerenydi. Gol yemeden kazandığımız için çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

Bu karşılaşmanın ülke puanı açısından da önemine vurgu yapan Buruk, şunları kaydetti:“Bu maç bizim için çok önem içeren ve değerliydi. Günün sonunda baktığımızda LASK takımı kaybetti. Ülke puanı için önem içeren bir iş yaptığımızı düşünüyoruz ve yerimizi garantiledik. Bu, çok önem içerenydi. Bu, ilk hedeflerimizden biriydi. Ülke puanını yukarıya çektik. Galibiyet güzel ama şu an ilk maçı oynadık, ikinci maçı orada oynayacağız. Şanslar eşit gözüküyor. Ligde ve Avrupa’da yükselişimizin devam etmesini istiyoruz. Salgınla ilgili dünyanın birçok yerinde konuşuluyor. Bazı ülkelerde maçlar oynandı. İskoçya’da ve Türkiye’de. Hükümetin aldığı karar önem içeren. Danimarka hükümeti ile UEFA’nın alacağı karar önem içeren. Maçın oynanıp oynanmayacağını bilmiyoruz ama alınacak tüm kararlara saygı duyuyoruz.”

Okan Buruk, karşılaşmadan sakatlanarak çıkan Enzo Crivelli’nin durumuyla ilgili olarak ise “Arka adalesinde önem içeren bir yırtık oluştu. Süre ile ilgili bir şey söylemeyeceğim ama görüntüsüne baktığımızda kötü bir sakatlık var. MR’dan sonra net durumu belli olur. Uzun bir süre sonra dönecek gibi gözüküyor.” açıklamasını yaptı.

  Kaynak: AA

Liderbahis81.com

betboo550 yeni adresinden siteye ulaşabilirsiniz.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

1 Response

  1. yandılar: says:

    Media.com İngiltere Championship ekiplerinden Nottingham Forest’in de oyuncuya yönelik ilgisinin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *