TFF VE KULÜPLERDEN FENERBAHÇE’YE “GEÇMİŞ OLSUN” MESAJI HABERİNİN DETAYIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Kulüpler Birliği Vakfı ve bir çok kulüp, yayımladıkları mesajlarla sarı-lacivertli ekibe “geçmiş olsun” dileklerini iletti. “Birlikte başaracağız” denilen mesajlarda “Evde Kal” çağrısı da yapıldı. İşte o mesajlar…

Türkiye Futbol Federasyonu

“Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol A Takımı’ndan bir oyuncu ile bir sağlık çalışanında yeni tip koronavirüs bulgularına rastlandığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Fenerbahçeli futbolcu ve personele acil şifalar diliyor, en çok kısa sürede sağlıklarına kavuşacaklarına inanıyoruz. Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Kulüpler Birliği Vakfı

“Geçmiş olsun Fenerbahçe. Oyuncu ve personelinizin en kısa zamanda tekrar sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. Zor günleri birlikte atlatacağız. Birlikte başaracağız.”

Beşiktaş

 “Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol A Takımı’nın sporcusu ile sağlık heyeti çalışanında Covid-19 bulgularına rastlandığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Covid-19 bulgularına rastlanan Fenerbahçeli sporcu ve sağlık heyeti çalışanının bu süreci sağlıklı bir şekilde geride bırakmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Galatasaray

‘Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yapılacak tetkik ve tedavilerden iyi haberler almayı diliyoruz. Birlikte başaracağız.”” 

Trabzonspor

“Covid-19 teşhisi konulan Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcu ve çalışanına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. #BirlikteBaşaracağız #EvdeKal”

Gençlerbirliği

”Fenerbahçe futbol takımında bir futbolcu ve bir sağlık ekibi çalışanında COVİD-19 bulgularına rastlandığını üzülerek öğrendik. Her ikisine ve Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en çok kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”Göztepe

“Geçmiş olsun Fenerbahçe. En kısa zamanda iyi haberlerinizi bekliyoruz.”

MKE Ankaragücü

 “Geçmiş olsun Fenerbahçe. Bir an önce futbolcunuzun ve sağlık çalışanınızın iyi haberlerini bekliyoruz.”

Adanaspor

“Fenerbahçe Spor Kulübü sporcusu ile sağlık heyeti çalışanında Kovid-19 bulgularına rastlandığını üzüntüyle öğrendik. Bu süreci sağlıklı bir şekilde geride bırakmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Alanyaspor

“Kovid-19 bulgularına rastlanan oyuncu ve personelinizin bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz. Geçmiş olsun.”

Kasımpaşa

“Fenerbahçe Spor Kulübü oyuncusu ile sağlık heyeti çalışanında Covid-19 bulgularına rastlandığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Covid-19 bulgularına rastlanan Fenerbahçeli sporcu ve sağlık heyeti çalışanının bu süreci sağlıklı bir şekilde geride bırakmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Medipol Başakşehir

‘’Geçmiş olsun Fenerbahçe. Oyuncunuzun ve personelinizin en çok kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını temenni ediyoruz.’’

Gaziantep Futbol Kulübü

‘’Geçmiş olsun Fenerbahçe. Bir an önce sağlık çalışanınızın ve futbolcunzun güzel haberlerini bekliyoruz. Kalbimiz sizinle.’’

Sivasspor

“Geçmiş olsun Fenerbahçe. Oyuncu ve personelinizin en çok kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyoruz”

Antalyaspor

“Koronavirüs teşhisi konularak tedavisine başlanan Fenerbahçe Spor Kulübünün 1 sporcusu ve 1 çalışanına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. En kısa zamanda kendilerinden iyi haberler duymayı temenni ediyoruz.” 

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ 

‘’Spor camiası olarak üzüntülü bir haberi de Fenerbahçe Spor Kulübü’nden aldık. Umuyorum ki sporcu ve sağlık heyeti çalışanı arkadaşlarımız da en yakın sürede sağlıklarına kavuşurlar. Geçmiş olsun Fenerbahçe camiası.’’

Anadolu Efes

Anadolu Efes Kulübü de sarı-lacivertliler için sosyal medyasından geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Kaynak: TRT SPOR, AA, İHA

Venusbet24.com

betboo 550 güvenilir giriş adresini deneyebilirsiniz.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

1 Response

  1. Bu says:

    Betpas330.com anılarından bahseden ikili, 19 Mayıs için de Türkiye’ye mesaj gönderdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *