UĞURCAN ÇAKIR, EN BEĞENDİĞİ KALECİYİ AÇIKLADIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Trabzonspor’un genç kalecisi Uğurcan Çakır, kornoravirüs nedeniyle evden çıkamayan sporseverlerle sosyal medyada buluştu. Sosyal medyadan gelen sorulara tek tek cevap veren genç kalecinin bu etkinliği, büyük beğeni topladı.

“Futbolcu olmak isteyen birine önerilerin nedir?” sorusuna Uğurcan Çakır, “Hayallerinden vazgeçmeyip, çalışmasını öneririm. Fırsatın kime, ne zaman geleceği belli olmuyor. Bende olduğu gibi” yanıtını verdi.

“Futbol dışında nasıl vakit geçiriyorsun?” sorularını ise başarılı kaleci, “Genelde evde eşimle zaman geçiririm. Kitap okurum, oyun oynarım, dizi izlerim. Salman Jayesh Khanna’nın, Ruhsal Düşünce kitabını okuyorum. Tavsiye ederim. Bir de küçükken okuduğum Sol Ayağım isimli kitap beni etkilemişti” dedi.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Kaleci olmasındaki en büyük etkenin babası ve annesi olduğunu ifade eden Uğurcan Çakır, yaptıktan sonranda üstümde emeği olduğunu düşünen herkes yanıtını verirken, takımda en komik isimlerin kim olduğunu sorusuna ise “Kendimi saymazsak Abdulkadir Parmak ve Doğan Erdoğan” yanıtını verdi.

Uğurcan Çakır, “Liverpool kalecisi Alisson mu yoksa Atletico Madrid kalecisi Jan Oblak mı?” sorusuna ise Oblak yanıtını vererek Slovenyalı kaleciyi daha çok beğendiğini belirtti.

Başarı harikası eldiven, “Şampiyonlar Ligi final maçındasın ve son dakikalarda rakip tehlikeli bölgeden frikik kullanacak. Topun başında kimin olmasını istemezsin?” şeklinde gelen soruya ise “Messi” yanıtını verdi.

Kaynak: İHA

Betboo550.com

betboo550 yeni adresinden siteye ulaşabilirsiniz.You may also like...

2 Responses

  1. ‘Anlamıyor says:

    Betboo668.com kabul etmeliyim Güney Amerika’da bir takımda oynamak güzel olurdu.

  2. yeni says:

    Restbet387.com ilgili şu ifadeleri kullandı:“Beşiktaş ile görüştüm, Caner Erkin’in sezon sonunda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *